Išmontavimo bei transportavimo paslaugos gali būti reikalingos ir privatiems asmenims, ir įmonėms – B24.lt gali jums padėti išmontuoti bei pervežti įrenginius, kitus krovinius - pavyzdžiui, statybines medžiagas, buitinę techniką, baldus ir t.t.

Žinome, kaip tinkamai elgtis su daiktais, todėl galime garantuoti, jog mūsų kainos ir kokybės santykis yra pats geriausias. Visada dirbame greitai, kokybiškai ir užtikrintai, todėl patikėję mums savo daiktus galite būti ramūs, jog jums reikiamą vietą krovinys visada pasieks laiku ir idealios būklės.

Transportavimu galima užsiimti ir patiems, tačiau tam reikia ir specialios transporto priemonės, ir atitinkamos kategorijos vairuotojo teisių, ir daugybės laiko. Be to, iškrauti ar pakrauti krovinį be pagalbos gali būti sunku ar net neįmanoma. Tad kam gaišti savo laiką, jeigu tiesiog galima pasamdyti B24.lt ekspertus, kurie viską sutvarkys greitai ir kokybiškai?

Negaiškite savo laiko ir, svarbiausia, nerizikuokite savo kroviniu. Mūsų darbuotojai moka sudėti krovinį taip, kad jis stovėtų itin tvirtai, visada pasitelkiame ir specialias apsaugas ypač trapiems kroviniams, o saugus vairavimas yra mūsų svarbiausia vertybė. Nenorime rizikuoti nei jūsų, nei savo reputacija, todėl galime garantuoti, jog visi jūsų kroviniai mūsų automobiliuose bus saugūs.

Pervežimus vykdome tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų, todėl jūsų krovinius galėsime nuvežti į bet kurią vietą.