Prekių siuntimas

 

B24.lt gali jums padėti siunčiant prekes tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Patiems siųsti prekes gali būti ganėtinai sudėtinga – reikia ne tik pasirinkti siuntimo būdą, bet ir skirti siuntimui nemažai laiko saugiai prekę įpakuojant, o vėliau rūpinantis ir jos nuvykimu iki pat pirkėjo. Kreipkitės į B24.lt ir už labai nedidelę kainą išvengsite visų šių problemų!

Mūsų įmonė užtikrina, kad visos jūsų ir jums siunčiamos prekės būtų saugiai supakuotos, pristatytos iki pat durų laiku ir už nedidelę kainą. B24.lt siųsdami prekes naudojasi partnerių, kurjerių tarnybų paslaugomis. Siuntimo būdą galite pasirinkti patys, bet jį pasirinkti galime ir mes – didžiulė asmeninė patirtis leidžia mums idealiai žinoti kada ir kokioje situacijoje vieno ar kito partnerio paslaugomis naudotis apsimoka labiau.

Taip pat užtikriname ir idealią siuntinių apsaugą – kai kurie jūsų siunčiami daiktai gali būti itin trapūs bei brangūs, todėl kokybiška jų apsauga yra svarbi. Visada užtikriname, kad apsaugome siuntinius specialiomis apsaugomis ir skatiname kurjerius bei paštininkus su visais siuntiniais elgtis ypač atsargiai.

Siunčiant prekės į užsienį visada padedame sutvarkyti visus būtinus dokumentus, muitus ir pan.

Prekių siuntimas gali būti tikras galvos skausmas tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms – kiekvienam sava prekė yra ypatingai svarbi, tačiau siuntėjui pasirūpinti jomis visomis gali būti sudėtinga. Tačiau B24.lt kiekvienu daiktu ir klientu rūpinasi ypatingai.