Prekių pardavimas yra ganėtinai sudėtingas ir daug laiko bei pastangų reikalaujantis procesas, todėl B24.lt gali jums padėti – padarysime kokybiškas nuotraukas, sukursime tikslius prekių aprašymus, pirkėjams pasiūlysime siuntimo, lizingavimo ir kitas paslaugas. Savo veiklą visada reklamuojame populiariausiuose skelbimų portaluose, todėl padėsime jums greičiau parduoti savo prekes. Specifinėms prekėms pirkėjų ieškome ir užsienyje.

Pardavinėjant prekes tenka nuolat atsakinėti į skambučius, pirkėjų klausimus, derėtis, o vėliau prekę siųsti, reaguoti į pirkėjo atsiliepimus ir t.t. Kuo didesnė prekės vertė, tuo pardavimo procesas yra sudėtingesnis ir reikalaujantis daugiau pastangų, todėl kreiptis į profesionalus yra verta.

B24.lt pardavimo paslauga yra dar vienas B24.lt būdas sutaupyti jūsų laiką ir pinigus – jūs prekę tikrai pardavinėtumėte ilgiau negu mes, o juk einant laikui dažniausiai krenta prekės kaina. Mokame ir žinome, kaip bei kur parduoti tam tikras prekes ir galime sutvarkyti visus pardavimo formalumus, tad jums tereikia perduoti mums savo prekę ir pasiimti savo pinigus.

Esame profesionalai, pardavę daugybę įvairiausių prekių, todėl esame ypač patyrę šioje srityje ir žinome, kaip tinkamai pristatyti pirkėjui bet kokį daiktą ar paslaugą. Kokybiškas pardavimų valdymas be tikrų specialistų yra paprasčiausiai neįmanomas. Mes padėsime jums reklamuoti ir parduoti savo prekes už aukščiausią įmanomą kainą, todėl rinkdamiesi mūsų paslaugas sutaupysite laiko ir gausite daugiau pelno!