Turite stabilų atlyginimą,ar kitas pajamas, tačiau jos nėra pakankamai didelės, kad galėtumėte iš karto įsigyti vieną ar kitą daiktą? Naudodamiesi B24.lt partnerių teikiamu lizingu galite įsigyti bet kokią norimą prekę nedelsiant. Galėsite įsigyti ne tik įprastai lizingu perkamas prekes, pvz. telefonus, kompiuterius, baldus, bet ir rečiau lizingu perkamus daiktus: automobilių detales, spausdintuvus, statybines medžiagas, sporto reikmenis ir t.t. Naudodamiesi su mumis bendradarbiaujančių įmonių lizingo paslaugomis galite įsigyti bet kurią prekę, kurios visos kainos negalėtumėte apmokėti iš karto, tačiau esate įsitikinę, jog galėtumėte tą padaryti dalimis išskirstant visą pirkinio sumą per tam tikrą laikotarpį.

Daugelis bijo pirkti lizingu dėl pasenusių pažiūrų, tačiau šiais laikais lizingas tiesiog padeda greičiau įsigyti norimus daiktus patogesniu būdu, už tas prekes užmokant vėliau. Šiais laikais lizingu perka praktiškai visi, tad kodėl ir jums nesutaupyti šiek tiek savo laiko? Nepamirškite, laikas yra brangesnis už bet kokius pinigus.

B24.lt bendradarbiauja su didžiausiomis ir populiariausiomis lizingo ir kredito bendrovėmis bei bankais tam, kad galėtų palengvinti pirkėjui pirkimo-pardavimo sandorio sudarymą. Mūsų partneriai jums pasiūlys tinkamiausias lizingo sąlygas.