Mūsų įmonė siūlo pasinaudoti mums priklausančiomis sandėliavimo patalpomis, jos yra nuolat saugomos, švarios ir sausos. Šių patalpų viduje daiktus išsikrauti yra ypač patogu ir paprasta, kadangi jie specialiai sukurti tokiam naudojimui. Užsakant daugiau mūsų teikiamų paslaugų bus pasiūlytos išskirtinės sąlygos saugojimui sandėliuose.

Patalpų saugumu rūpinamės ypatingai – turime tiek priešgaisrines sistemas, tiek signalizacijas. Visada tikriname savo patalpų būklę, kadangi saugumas ir jūsų daiktų būklė mums yra pagrindinis prioritetas. Galite neabejoti, jog mūsų sandėliuose jūsų prekės bus saugios!

Ilgalaikio saugojimo paslauga yra naudinga visiems, norintiems taupyti savo laiką ir pinigus. Jums nereikės rūpintis švara, pakavimo priemonėmis, o jaudintis dėl savo daiktų saugumo nebebus ko, kadangi tuo pasirūpinsime mes. Jeigu prekes planuojate saugoti ilgą laiką, mes jas tam paruošiame: automobiliuose patikriname, ar nėra užšąlančių skysčių, kituose daiktuose patikriname, ar nėra baterijų, kurios po kurio laiko gali pradėti tekėti ar kitaip sugadinti kitus jūsų daiktus ir t.t.

Jeigu planuojate saugoti mažesnį daiktų kiekį, galime suteikti bendras daiktų saugojimo patalpas, kurios kainuos mažiau, tačiau turės visus prieš tai minėtus patogumus. Taip pat siūlome specialius daiktų saugojimo priedus – lentynas ir dėžes. Taip bus patogiau saugoti ir rūšiuoti mažesnius daiktus, tokius kaip drabužiai, elektroninės technikos detalės ir pan. Suteiksime jums ir visas būtinas pakavimo priemones, todėl galėsite susikurti idealią aplinką, kurioje jums būtų aišku, kur yra vienos ar kitos jūsų prekės.

Kviečiame bendradarbiauti!